phpRS
 Dnešní datum: 24. 05. 2018   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy |    
  Hlavní menu
  Témata
Historie
Komentované odkazy
Kultura
Ostatní
Počítače a internet
Redakce hlásí
Referáty
Úvahy a komentáře
Zprávy
  Informace
Nastavit jako domácí
Přidat k oblíbeným webům
Jste návštěvník č.
Dnes má svátek

    Počet zobrazených článků: 5 (z celkem 5 nalezených)    

Na webu se pracuje !!!
(Jakub, Redakce hlásí, 14.07.2004)
V současné době probíhá kompletní rekonstrukce Zvodyvynoření, mějte proto prosím pochopení nad nefunkčností jednotlivých částí webu. Do záčátku srpna by mělo být vše již v pořádku.
Omluva za Webzdarma
(Jakub, Redakce hlásí, 26.09.2003)
Z neznámých důvodů mi byl v brzkých ranních hodinách dne 19.9.2003 smazán účet na Webuzdarma.cz a s ním i celý obsah těchto stránek. V důsledku toho byly tyto stránky ve dnech 19.9. až 24.9.2003 mimo provoz. Uznávám, že jejich vracení na internet mohlo být rychlejší, ale nechtěl jsem utrácet peníze za připojení jen proto, aby byl obsah dalšího dne opět smazán. Ze strany Webuzdarma jsem se však ani přes svou úpornou snahu nedočkal jediné kloudné odpovědi. Lze jen spekulovat o tom, zde se jednalo o technickou závadu, něčí pochybení či o úmysl. V každém případě se nemohlo jednat případ, kdy byl web smazán pro porušení (dost úchylných) podmínek poskytovatele služby z mé strany. V takovém případě bych byl o této skutečnosti informován formou elektronické pošty. Já však žádný email nedostal, tak mi nezbývá nic jiného než uvažovat o tom, co se asi mohlo stát. Každopádně by byla prvním krokem, kdyby nebyla adresa tohoto webu ve všeobecném povědomí internetové veřejnosti, změna poskytovatele prostoru. Takhle budu zatím jen doufat, že se to již vícekrát nestane. Pokud mne v budoucnu napadne si vytvořit nějaký jiný web, tak se raději poohlédnu po nějakém freehostingu, kde se takovéto věci nestávají (a v případě pokud se stanou, dostane za ně uživatel aspoň tu omluvu či vysvětlení).
Přidání programu
(Jakub, Redakce hlásí, 24.09.2003)
Do sekce "Download" byl přidán zajisté velmi užitečný program s názvem "Czech entities encoder 1.0". Pochybuji, že se vám bude kdy k něčemu hodit, ale co kdyby náhodou...
Aniččiny stránky končí!
(Jakub, Redakce hlásí, 06.04.2003)
Do nedávné doby měli všichni uživatelé sítě internet možnost na adrese http://www.volny.cz/svinuchy/mysa/ spatřit stránky naší věrné skautky Aničky. Bohužel však někteří lidé umísťují na net své osobní stránky, ale když je někdo spatří (například já), tak si dávají strašnou práci s tím, aby z internetu co možná nejrychleji zmizely. Jak strašná škoda! Vždyť tolik možných budoucích návštěvníků přišlo například možnost vidět tuto fotku.
Útok na Zvodyvynoření?
(Jakub, Redakce hlásí, 13.02.2003)
Dnes v časných ranních hodinách se pokoušel nějaký neznámý hrdina získat na http://www.webzdarma.cz heslo na jedny moje stránky. Naštěstí ničeho nedosáhl, ale podařilo se mu naprosto zaneřádit můj Outlook. Ano, ten program, kterým mnozí lidé, které znám, tak opovrhují. Věřte, že to sranda není.

  Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
  Nejčtenější články

Databáze je prázdná!