phpRS
 Dnešní datum: 27. 05. 2019   | Hlavní stránka | Seznam rubrik | Download | Odkazy |    
  Hlavní menu
  Témata
Historie
Komentované odkazy
Kultura
Ostatní
Počítače a internet
Redakce hlásí
Referáty
Úvahy a komentáře
Zprávy
  Informace
Nastavit jako domácí
Přidat k oblíbeným webům
Jste návštěvník č.
Dnes má svátek

    Počet zobrazených článků: 6 (z celkem 6 nalezených)    

Testy z genetiky
(Jakub, Komentované odkazy, 29.11.2004)
Na adrese http://genetika.wz.cz/test.htm naleznete zajímavé testy k prověření vašich znalostí z genetiky. Pokud je to tedy někdo považuje za pro něj aktuální či zajímavé, máš šanci si zjistit, jak na tom se svými znalostmi v oboru opravdu je.
Pražské synagogy
(Jakub, Komentované odkazy, 06.04.2003)
Pokud se zajímáte o Prahu a její architekturu, určitě se podívejte na www.synagogy.wz.cz, naleznete tam fotky všech pražských současných i minulých (jak autor uvádí) pražských dnes stojících synagog. Jediné, co mi tam chybí jsou popisky ke každé fotce, které by obsahovaly vysvětlení co je na oné fotografii zrovna zobrazeno. Samostatnou kapitolou je kvalita a rozlišení fotografií, která by mohla být o trochu lepší.
Záludnosti ruštiny
(Jakub, Komentované odkazy, 05.04.2003)
Už dva roky se učím rusky a za tu dobu jsem poznal, že ruština je velmi záludný jazyk a slovanská podobnost ruských slov ve vztahu k češtině může způsobit řadu problému a nepříjemností. Rozhodně ne vyčerpávající, ale zajisté zajímavý článek k dané problematice jsem nalezl na http://stoplusjedna.newtonit.cz/stare/200016/SO16a50A.asp. Mimochodem, víte co znamená v překladu do češtiny ruské sloveso "vonit"?
Láša a jím publikované vtipy
(Jakub, Komentované odkazy, 10.02.2003)
Toužíte-li se zasmát dobrým vtipům, tak http://ftipy.unas.cz nemusí být špatnou volbou. Pravdou ovšem je, že pokud tam budete chtít poslat něco ke zveřejnění, tak budou Vaše texty s největší pravděpodobností nejprve tvrdě zcenzurovány (je přeci jen pod úroveň zveřejňovat všechno). Každopádně přeji Ivovi hodně úspěchů i návštěvníků.
Hnutí za ochranu práv rostlin
(Jakub, Komentované odkazy, 30.01.2003)
Stránky, které dokonale parodují a zesměšňují různé aktivity ideových vegetariánů a divné skupinky lidí, kteří se nazývají vegany. Mám jen obavu, aby to časem nesklouzlo k propagaci konopí a jiných rostlinných drog. V tuto chvíli však nemohu nic jiného než doporučit návštěvu http://zachrantekytky.wz.cz/.
Nevkus jménem Gaya Mysteria
(Jakub, Komentované odkazy, 26.01.2003)
Nikdy jsem o sobě netvrdil, že má dostatek estetického cítění a umím dělat www stránky. Ale po té, co jsem navštívil www.gaya.mysteria.cz, tak se mi až nezdravým způsobem zvedlo sebevědomí. Pokud by Vás náhodou napadlo na ten odkaz kliknout, doporučuji se nejprve vybavit papírovým (popř. igelitovým) pytlíkem na zvracení. Záplava duhových barev a různé blikající grafické prvky, které na Vás vybafnou, nenechají nikoho z návštěvníků v klidu. O obsahu se snad již raději nebudu ani vyjadřovat. Těm hošanům, kteří ty stránky tvoří jsem nakonec poslal mé hodnocení jejich výplodů a žádost, jestli by mě nezařadili do "exkluzivní" společnosti jejich odkazů. O tom, že tak učiní, vzhledem k povaze mého mailu, silně pochybuji.

  Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
  Nejčtenější články

Databáze je prázdná!